Uafhængig guide
Barne-vogne

Barnevogne klapvogne under 5.000 kr.

95 klapvogne fra Barnevogne på lager under 5.000 kr., fra 239 kr., sorteret efter pris.

−60% YOYO+ Siddedel Ginger

YOYO+ Siddedel Ginger

239 kr. 599 kr.
Stokke® YOYO® 6+ color pack - Black

Stokke® YOYO® 6+ color pack - Black

599 kr.
Joie Muze LX Klapvogn - Raven

Joie Muze LX Klapvogn - Raven

719,2 kr.
Irma klapvogn - black/dark grey

Irma klapvogn - black/dark grey

899 kr.
Joie Pact Pro w/rc & Adpt Klapvogn - Pebble

Joie Pact Pro w/rc & Adpt Klapvogn - Pebble

1.199 kr.
Lionelo Tansi Klapvogn - Black Onyx

Lionelo Tansi Klapvogn - Black Onyx

1.439,2 kr.
Joie Litetrax Pro Klapvogn - Shale

Joie Litetrax Pro Klapvogn - Shale

1.499 kr.
Lionelo Ingrid Klapvogn - Green Emerald

Lionelo Ingrid Klapvogn - Green Emerald

1.525 kr.
Joie Pact Pro Klapvogn - Shale

Joie Pact Pro Klapvogn - Shale

1.599 kr.
Annet Plus klapvogn - stone caramel

Annet Plus klapvogn - stone caramel

1.649 kr.
Lionelo Mira Klapvogn - Black Onyx

Lionelo Mira Klapvogn - Black Onyx

1.699 kr.
Mira - beige sand

Mira - beige sand

1.699 kr.
Lionelo Sia Klapvogn - Pink Rose

Lionelo Sia Klapvogn - Pink Rose

1.699 kr.
−51% Coya - Rockstar (tekstil sæde stof)

Coya - Rockstar (tekstil sæde stof)

1.819 kr. 3.699 kr.
−30% TRVL - pine

TRVL - pine

2.096,5 kr. 2.995 kr.
−19% Litetrax Pro inkl. Scandia kørepose

Litetrax Pro inkl. Scandia kørepose

2.098 kr. 2.598 kr.
Cybex Libelle Klapvogn - Almond Beige

Cybex Libelle Klapvogn - Almond Beige

2.199 kr.
Odder Aero Klapvogn - Sort

Odder Aero Klapvogn - Sort

2.499 kr.
−30% YOYO³ Klapvogn - sort på hvidt stel

YOYO³ Klapvogn - sort på hvidt stel

2.588,6 kr. 3.698 kr.
Cybex Orfeo Klapvogn - Cinnamon Yellow

Cybex Orfeo Klapvogn - Cinnamon Yellow

2.599 kr.
Joie Finiti W/ RC & ADPT Klapvogn - Sandstone

Joie Finiti W/ RC & ADPT Klapvogn - Sandstone

2.625 kr.
−30% Maxi-Cosi Leona 2 Klapvogn - Twillic Truffle

Maxi-Cosi Leona 2 Klapvogn - Twillic Truffle

2.799,3 kr. 3.999 kr.
−30% Cybex Balios S Lux Klapvogn - Seashell Beige

Cybex Balios S Lux Klapvogn - Seashell Beige

2.869,3 kr. 4.099 kr.
Lionelo Azura Klapvogn - Black Onyx

Lionelo Azura Klapvogn - Black Onyx

2.999 kr.
Britax Römer Rio Style Klapvogn - Carbon Black

Britax Römer Rio Style Klapvogn - Carbon Black

2.999 kr.
Bugaboo Butterfly 2 Klapvogn - Black/Desert Taupe

Bugaboo Butterfly 2 Klapvogn - Black/Desert Taupe

3.039,2 kr.
Nuna TRVL Klapvogn - Caviar (2024)

Nuna TRVL Klapvogn - Caviar (2024)

3.099 kr.
Britax Römer Flylite Klapvogn - Carbon Black

Britax Römer Flylite Klapvogn - Carbon Black

3.099 kr.
Maxi-Cosi Oxford Cabin Klapvogn - Onyx Black

Maxi-Cosi Oxford Cabin Klapvogn - Onyx Black

3.199 kr.
Joie Elara Klapvogn - Cashew

Joie Elara Klapvogn - Cashew

3.249 kr.
Britax Römer Rio Lux Klapvogn - Urban Olive

Britax Römer Rio Lux Klapvogn - Urban Olive

3.299 kr.
−30% Cybex Talos S Lux Klapvogn - Moon Black

Cybex Talos S Lux Klapvogn - Moon Black

3.429 kr. 4.899 kr.
Joolz Aer2 Klapvogn - Sage Green

Joolz Aer2 Klapvogn - Sage Green

3.499 kr.
Baby Jogger City Tour 2 Klapvogn - Pitch Black

Baby Jogger City Tour 2 Klapvogn - Pitch Black

3.499 kr.
Joie Finiti Klapvogn - Ebony

Joie Finiti Klapvogn - Ebony

3.499 kr.
Bugaboo Butterfly 2 Klapvogn Inkl. Transporttaske - Black/Deep Indigo

Bugaboo Butterfly 2 Klapvogn Inkl. Transporttaske - Black/Deep Indigo

3.538,2 kr.

Prisoverblik

ProduktPrisLager
YOYO+ Siddedel Ginger239 kr.På lagerSe produkt →
Stokke® YOYO® 6+ color pack - Black599 kr.På lagerSe produkt →
Joie Muze LX Klapvogn - Raven719,2 kr.På lagerSe produkt →
Irma klapvogn - black/dark grey899 kr.På lagerSe produkt →
Joie Pact Pro w/rc & Adpt Klapvogn - Pebble1.199 kr.På lagerSe produkt →
Lionelo Tansi Klapvogn - Black Onyx1.439,2 kr.På lagerSe produkt →
Joie Litetrax Pro Klapvogn - Shale1.499 kr.På lagerSe produkt →
Lionelo Ingrid Klapvogn - Green Emerald1.525 kr.På lagerSe produkt →
Joie Pact Pro Klapvogn - Shale1.599 kr.På lagerSe produkt →
Annet Plus klapvogn - stone caramel1.649 kr.På lagerSe produkt →
Lionelo Mira Klapvogn - Black Onyx1.699 kr.På lagerSe produkt →
Mira - beige sand1.699 kr.På lagerSe produkt →

Ofte stillede spørgsmål

Findes der gode klapvogne fra Barnevogne under 5.000 kr.?
Ja, lige nu er der 95 klapvogne fra Barnevogne på lager under 5.000 kr., fra 239 kr.. De er samlet på denne side.
Er billigere dårligere?
Ikke nødvendigvis. En lavere pris betyder ofte en ældre udgave, færre farver eller en enklere model. Sammenlign de konkrete modeller, før du vælger.
Hvor køber jeg?
Hos Babysam og Kids-world. Vi sender dig direkte til forhandlerens produktside.

Se klapvogne eller læs købsguiden med konkrete modelvalg.